Zespół Studio TSR

Justyna Kita

Z wykształcenia jestem psychologiem. Ukończyłam studia na kierunku psychologia Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.      Do pracy terapeutycznej wybrałam nurt  terapii krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

   Posiadam certyfikat I i II stopnia              z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, liczne szkolenia kierunkowe w tym zakresie oraz   I stopień Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Trening Zastępowania Agresji, Trening Trenerski, Program Pomocy  Psychologicznej na założeniach    terapii Gestalt.

Ponadto mam 20 letnie doświadczenie w obszarze interwencji kryzysowej.

Otaczam pomocą psychologiczną osoby, które cierpią z uwagi na przeżywane kryzysy życiowe.

Moją mocną stroną jest umiejętność towarzyszenia ludziom w przeżywaniu przez nich emocji z uważnością na ich potrzeby.

IMG_6852.jpg

Izabella Warchoł

Jestem absolwentką Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Najważniejszą przygodę w życiu zawodowym rozpoczęłam w 2002 roku kształcąc się w obszarze  Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Do dziś jestem wierna temu sposobowi towarzyszenia klientom podczas procesu ich zmian, dodając do tego wiedzę  z obszaru terapii systemowej, terapii schematów, terapii uzależnień itp. Jestem certyfikowanym terapeutą TSR , trenerem TSR  - prowadzącym szkolenia dla Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i superwizorem TSR  - prowadzącym superwizje w ramach Centrum Terapii Skoncentrowanej na `rozwiązaniach  (certyfikaty IASTI - International Alliance of Solution Focused Training Institutes). Ponadto jestem członkiem Rady Merytorycznej PSTTSR ( Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach​) oraz członkiem Rady Merytorycznej CTSR ( Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach).

Przeszłam liczne szkolenia uzupełniające i rozwijające moją wiedzę ( Studium Przeciwdziałania Przemocy, Studium Pomocy Psychologicznej, Interwencja Kryzysowa itp). Jestem edukatorem psychoprofilaktyki uzależnień oraz mediatorem rodzinnym.

W pomaganiu najbardziej lubię Ludzi.

  

IMG_0070.jpg